Травел Форум

Комплекс Добруджа, Кранево

hris

Комплекс Добруджа, Кранево
« -: Януари 04, 2015, 08:57:42 pm »
Не съм сигурна от къде дойде нашия проблем и кой всъщност е измамника, но започвам от начало. Закупих 4 бр. ваучери от сайта за колективно пазаруване vipoferta.bg за 3-дневна почивка в Кранево. Рекламиран беше хотел със съвсем приличен вид, с басейн и т.н. Ужасих се като видях реалността. Комплекс Добруджа се оказа абсолютна мизерия! Още на входа ни посрещнаха със скандали. Всички чакащи за настаняване (от доста време) вече си искаха парите обратно. Камериерки се разхождаха из рецепция с мръсни чаршафи, чували с боклук, метли и стирки. Крещяха и псуваха, задето трябва да вършат работа. Изказах разочарование и ми казаха да си гледам работата... 3 часа чакахме за настаняване, след което няколко пъти ми даваха ключове за вече заети стаи и нахълтвахме при почиващите. Една камериерка ме заплаши с бой, задето недоволствах! На рецепция не бяха наясно коя стая е заета и коя не! Настаниха ни - не мога да опиша мизерията, в която тънеше стаята. Мръсни и скъсани чаршафи, хавлии; няма тоалетна хартия, няма сапун (мисля, че това са елементарни условия...). Така добре рекламирания басейн се оказа със затворен отдавна бар и вода несменяна може би от миналия сезон. Миришеше на тиня! Управителя удобно се покри от всички недоволстващи клиенти , а от сайта vipoferta.bg така и не пожелаха да контактуват с мен!

Връзки

Екскурзии и почивки