Травел Форум

Отново натровени деца в хотел Орфей в Банско

georgi

За пореден път натровиха деца в Банско и отново хотелът е Орфей.
Инцидентът стана преди една седмица. Вероятната причина всички деца и учители да бъдат натровени е в еклерите,  които са им сервирали за десерт. В следствие на направянего се е стигнало до припадъци и прием на групата в болница. Възраста на  децата е била 12-13 години като сред тях е имало и 3 от Франция. Тур операторът,  който за пореден път води деца в хотел Орфей е Лоял травел.  Изглежда, че туроператора е лоялен към хотела,  но нелоялен към клиентите си.

Неактивен Natroven

• *
  • 1
  • +0/-0
    • Профил
Re: Отново натровени деца в хотел Орфей в Банско
« Отговор #1 -: Януари 14, 2016, 09:17:58 pm »
И тази година в междусрочната ваканция нам ще има деца. Този път те ще са от елитната Първа английска езикова гимназия. Госпожо директор, какво трябва да се случи, за да си вземете поука?  Защо пращате децата там? Не всичко е пари, комисионни и бизнес? Животът е по-скъп от комисионните,  които Вие и вашите учители ще получите?
Къде е инспекторат?  А и защо има такива лекомислени родители?

Неактивен Silvuq

• *
  • 4
  • +0/-0
    • Профил
« Отговор #2 -: Януари 15, 2016, 01:48:18 am »
Здравейте, искам да кажа своето разочарование от хотел Орфей за престоя си там. Не съм доволна от храната в ресторанта, тя беше еднообразна и се предлагаше само през първия час от блок масата а след като свърши не се изваждаше нова. Минералната вода която се предлага за такава всъщност ми приличаше на чешмяна. В ресторанта беше много студено и повечето от нас се разболяхме. Също така и коридорите бяха тъмни и фоайето през повечето време. Стаята ми миришеше на цигари през цялото време и това не можеше да се измирише. Съжалявам че дойдох в този хотел и си развалих почивката.

Неактивен Silvuq

• *
  • 4
  • +0/-0
    • Профил
« Отговор #3 -: Януари 15, 2016, 01:57:30 am »
Изглежда парите, които ще получат учителите като рушвет са доста добри, за да си експериментират със здравето и живота на децата. Що за учители са това?

Неактивен Milena

• *
  • 3
  • +0/-0
    • Профил
« Отговор #4 -: Януари 15, 2016, 02:14:24 am »
Не го препоръчвам хотел Орфей, няма интернет не можеш едни новини да чуеш, телевизията постоянно прекъсва във ваната имаше косми басейна за 4* хотел е направо смешно, моля не ходете в този хотел, а за храната ...смешно,аз никога повече няма да дойда тук

Неактивен Sasa

• *
  • 1
  • +0/-0
    • Профил
« Отговор #5 -: Януари 26, 2016, 11:24:27 pm »
Хотелът е "узрял" за ремонт, вратите на гардероба не могат да бъдат нито отворени нито затворени, в банята има много мухъл, има потенциал но!
Персоналът е абсолютно незаинтересуван, с едно или две изключения.
SPA център е твърде малък за капацитета на хотела.
Храната е безвкусна и не е разнообрана.  Не яжте еклери щото ще ви натровят.

Връзки

Екскурзии и почивки